אודות

המתמחה מספק ללקוחותיו פתרונות לימוד והכנה לקראת בחינות לשכת עורכי הדין. מותג המתמחה הושק בשנת 2006 ומאז מספק את שירותיו לאלפי לקוחות. המטרה שלנו, בניגוד לכל התחזיות שצפו שאין מקום ל"שחקן נוסף בשוק", הייתה להפוך לשחקן מרכזי תוך כמה שנים ואכן כך היה, עם מעט מאוד פרסום ובעיקר דרך המלצות מפה לאוזן צבר המתמחה פופולריות רבה בקרב המתמחים והיקף הלקוחות הולך וגדל ממחזור למחזור.

המתמחה מבסס ומחזק את מקומו כמותג חדשני בשוק ההכנה לבחינות הלשכה ומעניק לכלל לקוחותיו קשת רחבה של פתרונות לימוד ומסלולי לימוד כולל התאמות פרסונאליות, במידת הצורך, תוך מחויבות לתעריפים תחרותיים והקפדה על רמת שירות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הייחודיות של המתמחה נעוצה בשלושה גורמים עיקריים:

הראשון, בהתמקדותו בפיתוח ערכת ספרי לימוד יעילה המאפשרת להתגבר על הקושי העיקרי הטמון בבחינות הלשכה - לשלוט בפרטים רבים ולהקיף את כל חומר הלימוד תחת זמן מוגבל וזאת מבלי להחסיר מידע רלוונטי.

השני, שיטת לימוד יסודית, מאוזנת וממוקדת הבנויה ללימוד הדרגתי בשלושה שלבים, וכוללת חזרות ותרגולים רבים לצד עזרים ויזואליים, טבלאות ותרשימים. דרך זו של ניהול וסידור החומר בספרים מבטיחה את שני האלמנטים, החשובים ביותר, שמובילים להצלחה בבחינה- הבנת החומר וזכירתו עד לפרטי הפרטים.

והשלישי, דגש על כלים להתמודדות עם התקופה המכריעה, התקופה של השבועיים לפני הבחינה, בין הכלים הניתנים מועברת הרצאה בה מפשטים סוגיות מורכבות ומחולקת חוברת סיכום המרכזת את "הנקודות החמות" בחומר הלימוד.

קרוב רחוק
מורפולוגיה
לדוגמה: הגינות
מילים נרדפות: תום לב, יושר, צדק
מורפולוגיה מורחבת: הגינות, הגינותם, הגינותו
הוגן, הגון, מהוגן
מורפולוגיה רגילה: הגינות, הגינותם, הגינותו
ללא מורפולוגיה: הגינות
לדוגמה: פרס
שמות: לפרס (אבל לא פרסים)