המשובים

מועד יוני 2021

הלימוד למטלת הניתוח היה מעולה. בעיקר בזכות רן!
קורס הדלתא מצוין!! סימולטור הניסוח גם בעיקר כל הדוגמאות עם התמונות מאמינה שאזכור אותך לכל החיים
תודה על כל הליווי. קורס הדלתא- קורס מעולה, היו כמובן הרצאות טובות יותר וטובות פחות אבל בגדול אין ספק שתרם הרבה.
עברתיייייייי וזאת למרות שלא למדתי בכלללל וחרגתי מהלוז אין עליכם תודה לכם
קורס הדלתא היה מצוין ותרם לי הרבה, במיוחד ההרצאות של אייל ננר שהיו מעולות ותרמו לי המון. הייתי ממליצה לשפר את ההרצאות בקניין בסימולטור שהיו מונוטוניות מאוד לטעמי ופחות טובות ביחס ליתר ההרצאות.
תודה רבה על קורס מקיף ומקצועי ביותר, ובעיקר אישי, אכפתי עם צוות מדהים שלא עצר לרגע כדי לאפשר לנו לקבל את כל הידע והכלים על מנת להצליח במבחן. הרגשתי לאורך כל הדרך תמיכה אמיתית וחיבוק גדול. מערכת הסימולטור מדהימה והמיקוד באודיו יחד עם כל ההרצאות היו פשוט מדהימים. תודה רבה על הכל! אתם פשוט מס' 1!
קורס מדהים! הליווי האישי היה מאוד תומך ומסייע, הספרים מעולים! ההרצאות היו קצת חסרות (לעומת ההרצאות שהיו בדלתא מדהימות).
מקצוענים. עם הזמן מתייעלים יותר ויותר איך לתת כלים ואיך לפתח את החומר הלימודי (ספרי הלימוד ובעיקר הסימולטור) בכדי להצליח במבחן. במילה אחת, אלופים. עוד דבר חשוב, לא פעם נתקלתי ודברתי עם צוות המתמחה ולא משנה באיזה נושא תמיד נתנו עידוד ותקווה אל המטרה הנכספת. תודה!
תודה רבה!!!!
תודה רבה על העזרה, הליווי כשהייתי צריכה.
נעזרתי המון גם בפניות בצור קשר, ותמיד קיבלתי מענה מהיר ומעולה! מרוצה מאוד
מרוצה מאוד! ידעתם לתת יחס אישי, עזרה מסביב, הרצאות מעולות לקראת הסוף. סך הכל חוויה טובה!
לי באופן אישי ככל שיש יותר הרצאות- זה עוזר לי להתמקד. והייתי מוסיפה לספרים גם משהו רוחבי לפני שנכנסים לפרטים הקטנים בדיוני. למשל תרשום זרימה של כל השלבים ואז כניסה לפרטים.
תודה רבה מקרב הלב על תהליך לימוד מעמיק מקצועי מהנה איכפתי . תודה לכלל המרצים . תודה על ההרצאות המושקעות . תודה על קורס הדלתא יוצא הדופן שבזכותו החומר הפך קליט ופשוט להבנה. תודה רבה על קורס ההכנה לכתיבת מטלת הניסוח - חשוב לציין שקיבלתי במטלת הניסוח 19 נקודות. אתם מדהימים!!!!!!
תודה רבה לכולם! מעריך מאוד! ספרים כתובים בהשקעה רבה! תודה תודה תודה
תודה רבה על הסיוע
מפגשים עם עוד גלי בנושא ניסוח וסדא צריכים להתקיים הרבה לפני לדעתי ואף לחלק לכמה מפגשים בשביל להטמיע את החומר
צוות מרצים מדהים, מקצועי וקשוב.
עו"ד אייל ננר הוא מדהים!!!
חד משמעית אתם הכי טובים בעולם!!!!!!! אתם אלופים עברתי בענק והכל בזכותכם. אין לי מספיק מילים לתאר כמה אני מודה לכם. המלצתי לכל החברים שלי שצריכים לגשת למועד הבא!!! תודה תודה תודה אלופים
שלום לצוות המתמחה האלוף!! רציתי רק לומר תודה שעזרתם לי לצלוח את הבחינה, בזכות ההכוונה והתמיכה של הצוות, שיטות התרגול וההרצאות הצלחתי לעשות את הבלתי אפשרי עבור אימא ל 4 קטינים + עבודה במשרה מלאה. תודה ענקית לכל המרצים שנתנו מוטיבציה לא לוותר ולהאמין שזה אפשרי. תודה ותבורכו אחד אחד 😊
מקסימים אתם, כל כך משקיעים מכל הלב בכל הדברים הקטנים כגדולים, עד כדי התרגשות. חוץ מייעוץ על איזה צד ישנים בלילה שלפני המבחן, נתתם כל טיפ אפשרי. אין עליכם, אלופים של ממש.
קורס הדלתא מומלץ - אישית הגעתי אל השיעורים באיחור אבל עדיין הפקתי מהם רבות
תודה על תקופה לא פשוטה שבה הייתם כאן בשביל כל התלמידים 🙏
שלום לכל צוות המתמחה, רציתי להגיד תודה רבה על הפקת אירוע סימולציה לעילא ולעילא! סחתיין עליכם על ההתארגנות המושלמת! עד לרזולוציית בקבוק המים שהמתין לנו על השולחנות.
תודה לכולם, במיוחד למחלקת ההכונה הכללית שהן גם פסיכולגיות באמת עונות חוזרות לכל שיחה כל הכבוד להם.
תודה על הכל!
אלופים
הכנה יוצאת מהכלל. ירידה עד לפרטים הקטנים.
תודה רבה על הליווי, יצאתי מהקורס בתחושה שקיבלתי מהמתמחה את כל הכלים להצלחה במבחן ואכן זה קרה.
אתם בהחלט מספר 1, כיף לעבור בהצלחה ולהיות עורכת דין בזכות הלמידה המדהימה שלכם!
תודה רבה לשירן ואלמוג בייעוץ והכוונה ❤️
אתם אלופים!
ניכר בצוות המרצים כי הם אוהבים את תפקידם והם באמת מעוניינים שכל אחד מהמשתתפים יעבור וזה בהחלט תרם. מציינת לטובה את אולי קונסטנטיני, גלי, אופיר סטרשנוב ויעל סנאי כמו כן השיטה בה השיעורים היו נגישים בכל עת(בשל אילוצי הקורונה) עזרה לצורך חזרה על חומר. תודה רבה! ההצלחה שלי היא בהחלט גם הצלחה שלכם.
הכי נהניתי מהשיעורים של אייל - בפרט מהפסיכוטכניקה ומהטיפים הכל כך חשובים ומדויקים שלו!
תודה רבה לירדן המנחה המעולה שלי מטעמכם!
היה מעל למצופה. המשיכו כך.
תודה רבה על ההשקעה. מרגיש שבזכותכם עברתי את הבחינה.
הרצאות הזום תרמו רבות ובעיקר מילות הפתיחה בקורס הדלתא על המצב הנפשי והלחץ שבו אנו מצויים ואיך להירגע ולהגיע מפוקסים לשאלה
דברתי עם הלית ומיקי ואתן להם משוב מפורט יותר בפרטי. אבקש לנצל את ההזדמנות כדי להודות לכל משפחת המתמחה, בלעדיכם לא הייתי במקום שבו אני נמצא היום
תודה רבה על הקורס. המחזור שלנו היה קורס ארוך מהרגיל ולכן הרגשנו בסוף כבר עם הלשון בחוץ. הדלתא מאוד עזר לביטחון העצמי מעבר לידע. לדעתי צריך לחזק יותר את החלק הדיוני.
קורס מסודר וממוקד
תענוג סליחה ששיגעתי אתכם בשאלות במיוחד את גלי
קורס מקיף. ליווי מדהים עד הסוף. אכפתיות, מקצועיות.
ההנחיות של איל להתמודדות המנטלית בבחינה ועל סדר הפתרון בדיוני ובמהותי היו המפתח להצלחה שלי בבחינה. תודה רבה לאיל על המאמץ שהשקיע והכוונה האמיתית לסייע לכל אחת ואחד לעבור את הבחינה.
מדהימים!!!
היי לכן, רציתי לומר לכל אחת ואחת מכן תודה על הכול באמת מכל הלב. על כל התמיכה, העידוד והחיזוק וכן הפסיכולוגיות שבכן! באמת אתם צוות מסור שאכפת לו מההצלחה של כל אחת ואחד. כמו כן אני עברתי ופה נגמר שלב ההתמחות והלימוד למבחנים הללו. לעניות דעתי יש להשריש מההתחלה למתמחים שמבחן פתיר ועביר אם מתמידים ולא מעגלים פינות! וכן להסביר לקראת הבחינה שזה הרבה מנטליות ושיש להגיע בביטחון מלא! תודה רבה לכולן מכל הלב!
קורס הדלתא מצוין, ולדעתי הוא מעלה באופן ניכר את הסיכוי לעבור את הבחינה בהצלחה, הן מבחינת הדין הדיוני והן מבחינת הדין המהותי. תודה רבה על הקורס, ההשקעה, הריאליות ששיקפתם לנו במהלך תקופת הלימודים, והתמיכה.
הקורס היה מאורגן מאוד
נותנים את המעטפת המקצועית הטובה ביותר. הכנה מבחינת הספרים והידע המקצועי הנדרש, וכן תמיכה אישית החשובה לא פחות במהלך ההכנות ומבחני הסימולציה.
לכל צוות "המתמחה" שלום רב. רגע לפני היום הגדול רק רציתי להודות על יחס מקצועי ואישי יוצא דופן לכל אורך התקופה הלא פשוטה הזו. על אין ספור קורסים, הרצאות, תרגולים ושאלות שניכרת מהם ההשקעה והרצון שלכם שיצליח כל אחד ואחת מאיתנו. על אווירה מדהימה בשיעורים, מה"סלבס" של המתמחה (אייל ננר, איתי פירני, רן לוסטיגמן ועוד ועוד...) ועד אחרוני המרצים. ועל יחס חם מכל אחד ואחת במענה הטלפוני והמשפטי. אין ספק שהבחירה בכם היא הדבר הנכון ביותר עבור כל מתמחה בשלב הזה של החיים. וממש בקיצור, תודה ענקית!!!!
קורס מצוין! הייתי שמחה להרצאות מעט יותר ויזואליות (מבחינת המצגות, ראשי תיבות ודרכים לזכרון ולדימום החומר…) מעט לקה בחסר מבחינתי. כל השאר היה נפלא, תודה על הליווי והתמיכה לאורך הדרך!
תודה רבה לכם על העזרה והתמיכה, ולרן על השיעורים המעולים של הניסוח
עזר מאד קורס האינטרוולים
תודה רבה!!!
אלמוג וכל הצוות המדהים!! ברוך ה' עברתי את המבחן, ממליצה עליכם בחום! תודה <3
תודה רבה על הליווי ההשקעה ההתחדשות והאוזן הקשבת. אתם אלופים!!
למדתי באינטרוולים חוזר עם אייל ננר הגאוןןןןן אין שני לו ולשיטה שלו, תודה רבה לכם!! ממליצה לכל מי שנבחן חוזר ללמוד עם אייל , פשוט גאון שפיצח את הנוסחה וכמובן לרועי הררי האלוף!
הייתי מאוד מרוצה מהספרי לימוד שעזרו לי מאוד ובמיוחד ספר המיקודית.
בגדול אין לי שום הערה להוסיף כי הקורס מתמחה הוא אדיר ובמיוחד הדלתא! וואו כמה שזה עזר לי. תודה רבה לכל הצוות הנפלא שלכם! היה תמורה לכל שקל ששילמנו.
אני חושבת שהקורס בנוי בצורה נכונה שהכינה אותי היטב לקראת כל שלב בלמידה. תודה ענקית לצוות הדלתא בראשות אייל שעשו עבורי את הלמידה יעילה. שמחה שבחרתי נכון
רציתי להודות לצוות המתמחה על כל העזרה, העידוד והתמיכה במשך הקורס. ב"ה עברתי את המבחן וצריך להודות לכולכם אף אם לא באופן אישי לפחות בכמה מילים.
צוות מנצח. חומר מדוייק . זמין וברמה גבוהה וידידותי למשתמש
בציון הכולל, המערכת מעולה ונותנת מענה לכל אספקט לימודי אפשרי. חייב לציין שהקלטות המיקודית היא לגמרי שוס. תודה
מרגישים שעבדתם מהלב לאורך כל הדרך. אתם מקצועיים בטירוף ועם זאת, לא מוותרים על יחסי אנוש מעולים. המלצתי ללא מעט מועמדים ללמוד רק דרכם.
לא מכיר קורסים אחרים, עם זאת כאשר חווים חוויית לימוד טובה, נעימה ומקצועית שמובילה להצלחה אין על כך עוררין! ישר כוח ממליץ מאוד ותודה על כך.
אני מאוד מרוצה מהקורס,גם מן התוכן וגם מן הצוות המקצועי,בעיקר הייתי רוצה לשבח לטובה את המלווה שלי אינרה שהייתה נהדרת וכן גם את איתי פירני,שהתקשר ונתן יחס אישי ומקצועי לבעיה שצצה ופתר אותה על הצד הטוב ביותר ,תודה רבה
אחלה תוכנית לימוד, למדתי בלחץ 1/3 מהחומר |(בגלל אילוצי זמנים) ובעזרת החידודים והטיפים שלכם עברתי בלי להתבלבל.קורס הדלתא מעולה-גם ממנו למדתי רק שליש וזה נתן לי את מה שהייתי צריכה.
המקצועיות שלכם הביאה לי ביטחון מדהים לבחינה. תודה רבה!
שלום וברכה. ראשית, אציין את התפעלותי והתרשמותי מיום הסימולציה בגני התערוכה. אין מילים. גאווה גדולה להיות תלמיד שלכם! זה עוזר, מועיל ומקדם ברמה מטורפת. אתם מספר אחת!!! שנית, ברצוני לומר תודה על המתנה שהענקתם לנו מטוב ליבכם.
תודה רבה על הכל ! אתם עושים עבודה נפלאה!
רציתי להגיד תודה רבה! אייל נגר ולוסטיגמן היו מעולים! קורס הדלתא זה הדבר הכי טוב שנתקלתי בו ובגלל שהוא חדש ולא ידעתי למה לצפות- קניתי בנוסף קורסים חיצוניים עם סרטוני וידאו. יכולה להגיד בפה מלא שלא היה לי צורך בהם והקורס דלתא היה מדהים!!! תודה רבה תודה תודה תודה!!!
אתם שחקני נשמה ומקצוענים אמיתיים.
נצמדתי לתוכנית שלכם ולדעתי זאת הדרך להצלחה, אין קיצורי דרך, תודה אתם אלופים ומשקיעים מאוד בתלמידים שלכם !!!!
עשיתם עבודה מעולה בלסדר את החומר ולהרגיע את הלחץ שלי.
תודה רבה לכם!! התוכנית שלכם מושלמת ולכל חבריי אני ממליץ לעבוד לפי התוכנית שלכם ויהיה בסדר.
קורס האנטרוולים בהנחיית אייל זה עולם אחר. ממקד ומשנה תפיסות חשיבה ואני לפחות שמעתי את קולו כל המבחן...דיני ראיות( הרצאת המיקוד) עם העורך דין התותח( במחילה שכחתי את שמו) הייתה הרצאת המיקוד הטובה ביותר ששמעתי.
תודה רבה!!!!!
תודה רבה לכם על התמיכה הבלתי נגמרת במשך כל תקופת הלמידה!
קודם כל הקורס מעולה וחד משמעית הייתי ממליצה לעבור אותו, אפילו חובה.
אני חושבת שדרך הלימוד של המתמחה היא נכונה מאוד. השילוב של היצמדות ללו"ז שבניתם יחד עם קורס הדלתא המדהים היו עבורי מתכון מנצח. בהחלט אמליץ לבאים אחריי ללמוד דרככם ולא לוותר בשום דרך על קורס הדלתא ובדיקת מטלות הכתיבה!.
תודה על הכל, הקורס היה מעולה ומאוד מועיל!!!
קורס דלתא פשוט מצוין בזכותו עברתי
אני רוצה להודות לכם על התוכנית לימוד המושקעת ועל כל המאמצים שעשיתם כדי שנצליח, יש הרגשה מאוד טובה שהכל מסודר בסימולטור ובספרים.
קורס מעולה. אמליץ עליו לכולם. משנה לגמרי את התחושה לקראת הבחינה, גם מסביר מצוין, גם עוזר לזכור ובעיקר עוזר בלייצר יותר ביטחון ועוגנים לקראת הבחינה. ממש ממש קורס מצוין.
היה תענוג גדול ללמוד למבחני הלשכה דרך "המתמחה". הספרים מסוכמים מצויין וברור, ההרצאות מעולות ומועברות בצורה פשוטה להבנה.
הקורס היה בנוי היטב, התרגולים היו מעולים וגם הספרים, נראה כי כל הזמן היה רצון מצידכם להשתפר ולשפר את הכלים שמוענקים למשתתפי הקורס וזה הועיל מאוד ללמידה מיטבית. לטעמי היו הרצאות מיקוד שיכלו להיות טובות יותר, כגון בקניין, בתאגידים, בחוזים ובנזיקין. הלו"ז הרחב איפשר לי להשלים פערים כשהיה לי צורך או לחזור על נושאים שהרגשתי שדורשים מעבר נוסף, ייתכן שלבסוף הרגשתי כי הקורס היה ארוך מדי וקשה היה ללמוד לאורך תקופה כה ארוכה של 4 חודשים. אומנם לא פניתי לצוות הקורס לאורכו, אך לא עלה לי הצורך בכך לאור ההרצאות המדריכות, המדריך הרחב שהופץ בתחילת הקורס וכיו"ב.
עזרתם לי מאוד. אין כמוכם בעולם
תודה רבה לכם. הייתם נהדרים
אתם אלופים ומדהימים, תמיד זמינים לכל שאלה ובעיה ונותנים מענה באדיבות ורצון. המרצים היו מדהימים! אמליץ עליכם לכל אחד!!! תודה רבה!
תקשיבו, באמת בכל הקריירה שלי לא פגשתי חברה כל כך חדורת מטרה, מתחדשת ומקדמת את ציבור לקוחותיה. אמנם המרוץ שלנו טרם הסתיים אך באתנחתא זו מצאתי כראוי לציין את הרוח הגבית שלכם וכמה היא מרעננת. שאפו.
צוות המרצים מדריך בצורה מצוינת ומלא בסבלנות כלפי המון שאלות ובעיות של שאר המתמחים. ההרצאות מעמיקות ובנויות כך שגם החומר שיותר קשה להבין ולעכל יכול להיכנס בצורה נוחה יותר לראש.
המלצתי לכולם על קורס המתמחה, תכנים מקצועיים מאוד.
תודה על תקופה עמוסה ומיוחדת! ותודה מיוחדת לאייל ולקורס הגאוני
חומר הלימוד מקיף וענייני
אתם מצויינים ומקצועיים! תודה רבה
אם יש לכם דף שיכולה להמליץ אשמח
חד משמעית אתם הכי טובים בעולם!!!!!!! אתם אלופים עברתי בענק והכל בזכותכם. אין לי מספיק מילים לתאר כמה אני מודה לכם. המלצתי לכל החברים שלי שצריכים לגשת למועד הבא!!! תודה תודה תודה אלופים
במילה אחת: מאי! בכמה יותר מילים: הליווי של מאי היה מקצועי ומדויק לאורך כל הדרך. בנועם היא הרגיעה אותי כשסף הלחץ עלה ונתנה את הדחיפה המתבקשת כשזה היה נדרש. מאי נתנה לי הכוונה וייעוץ שתרמו מאוד ללמידה שלי.
אייל ננר מספר 1!
תודה רבה לכם!
שלום רב, במספר הזדמנויות במהלך הקורס שתפתי אתכם ברגשות הכרת הטוב העצומה שלי על קורס ההכנה המדהים. כתבתי על הצוות המקצועי, המקסים והזמין תמיד! לעזור ולעודד ועל ההשקעה העצומה בהצלחתנו. אותי, תמיד הצלחתם להפתיע ולהוסיף עוד תוכנית ועוד סרטון להמחיש ולפשט נושאים מורכבים. חוויה זו אינה מובנת מאליה, וברור לי שהיא תוצאה של 'תודעת שירות' יוצאת דופן במחוזותינו, ומעל הכל, הרגשת 'שליחות' מהולה בחדוות עשייה למען הנבחנים. זו תחושתי ועל כך אני מודה לכם מקרב לב. אלו גם הדברים שאני משתף עם חברים מהלימודים שעומדים להתחיל את הקורס בקרוב ועם הסביבה בכלל. תודה רבה.
שמח מאוד שלמדתי במתמחה, לא ביצעתי קריאה שניה התמקדתי יותר בצפייה בקורס הדלתא לאחר הקריאה הראשונה. ממליץ על קורס הדלתא כקורס חובה.
תודה על הכול!
תודה רבה לכם, צוות של מומחים ואלופים! חברת המתמחה מספר 1!!
חפרתי כבר קודם על כל מה שהיה לי להגיד. אין עליכם! לא מבין איך אפשר להתחרות אתכם בכלל ומקימים חברת הכנה נוספת המצחיקים.
קורס מעולה, מכין למבחן בצורה הטובה ביותר. באמת הרגשתי במבחן כמו בעוד סימולציה. תודה על הכל
ראשית, תודה רבה! אני מאוד מרוצה, ואני חושב שכדאי לספר יותר ולפרסם יותר את קורס הדלתא כי הוא שווה זהב.
תודה על כל הליווי. קורס הדלתא- קורס מעולה, היו כמובן הרצאות טובות יותר וטובות פחות אבל בגדול אין ספק שתרם הרבה.
תודה רבה!
תודה !
בזכותכם הצלחתי לעבור את הבחינה, תודה רבההההה
אין ספק שאמליץ לחברים ללמוד במתמחה. רמת האיכפתיות והמקצועיות אינה מובנת מאליה בהחלט.
ברוך ה׳ עברתי את הבחינה בציון 83.
רציתי רק להודות לכם על הסימולציה הפרונטלית שנערכה ביום 10.6.21 ולציין כי הירידה לפרטים הקטנים הייתה מרשימה ביותר. האיכות, מתן ההסברה והאדיבות בכל מענה דיברו בעד עצמם. באופן אישי, כשהגעתי למבחן, הבנתי כמה אני לחוץ, ככה שאני מאוד שמח שבחרתי לקחת חלק במבחן ואני מקווה שזה יגרום לי לירידת מתח במבחן האמת. שמח שבחרתי בכם ותודה שוב.
אני אתחיל בכך שאני מרוצה מאוד מחברת המתמחה, אך יש לי הערה אחת שאני חושב שניתן לשפר והיא את לוח הזמנים לתלמידי קורס הדלתא.
רן לוסטיגמן אלוף!! ככ נהניתי לשמוע את ההרצאות שלו ואת ה״טריקים״ שלו ללימוד ולזיכרון. בנוסף לכך שהרצה את החומר הוא ממש נסך בנו בטחון ועודד אותנו לאורך כל הדרך ועל זה אני רוצה להגיד לו המון תודה
רוב תודות לכם ממש הרגשתי נתמכת בתקופה מאד עמוסה ומעיקה זו
תודה על הכל! הליווי לאורך כל הדרך, היחס האישי והאכפתיות כלפי התלמידים. הפכתם את חווית הלימוד להרבה יותר טובה ומועילה. ממליצה בחום על קורס הדלתא.
תודהההההה על הכל ❤️
תודה רבה לכולם על ההסברים התמיכה והכי חשוב הרוגע שנתתם לי נשאר לי חוויה טובה מהלימוד והכול בזכותכם !!!! תודה רבה וענקיתתתתת
קורס הדלתא מצוין, עו"ד אייל ננר הוא נכס למתמחה. יש הרצאות מיקוד מסוימות ששווה לרענן, או לחילופין לקצרן לאורך סביר וממוקד יותר.
תודה רבה על כל הכלים, הספרים המאוד ברורים ונעימים לקריאה! על אין ספור שאלות לתרגול. חייבת לתת דגש לחונכת שלי, טופז בן צבי, שהייתה מדהימה ומכילה ועזרה לי בהמון מובנים. על הרצאות המרתון בסוף התקופה, לא מובן מאליו שילמדו עד שעה מאוחרת כזו.
אתם מצוינים, מקצועיים, משרים רוגע וביטחון!
עו״ד אייל ננר ועו״ד רן ליסטיגמן - פשוט אין עליהם, העבירו את החומר בצורה הכי טובה שיש!! מודה להם
הקורס בנוי באופן חכם מאד, מומלץ בחום רב.
קרוב רחוק
מורפולוגיה
לדוגמה: הגינות
מילים נרדפות: תום לב, יושר, צדק
מורפולוגיה מורחבת: הגינות, הגינותם, הגינותו
הוגן, הגון, מהוגן
מורפולוגיה רגילה: הגינות, הגינותם, הגינותו
ללא מורפולוגיה: הגינות
לדוגמה: פרס
שמות: לפרס (אבל לא פרסים)