המשובים

מועד דצמבר 2021

סימולטור הניסוח מושלם. ציון של 19 במטלת הניסוח. זה אומר הכל (ח.ר).
אני בחרתי לצערי מקום אחר בבחינה הראשונה לאחר שנכשלתי בבחינה הראשונה בחרתי במתמחה גיליתי צוות מלווים מקצועיים בטירוף בכל התחומים הן בכתיבה והן בדיוני ובמהותי אכפתיים שנצליח זמינים עד השעות הקטנות של הלילה מעודדים מלווים בבטחון במקצועיות רבה. המתמחה מספר 1 ממליצה לבחור רק במתמחה ולא במקום אחר. ספרי הלימוד המיקודית הקפסולות התרגולים סופר מקצועי באחריות רבה וכל המרצים והמלווים מקצועיים שזה מדהים ! וכל כך רוצים שנצליח עושים הכל ומקפידים שנעשה הכל כמו שצריך על מנת שנצליח (ש.ז.)
ברצוני להודות לכל צוות המתמחה, אתם מקצוענים ברמה הכי גבוהה. דרך הלימוד שלכם מביאה תוצאות ואני שמח שלמדתי דרככם וכמובן שאמליץ לכל אחד ללמוד איתכם! תודה רבה על הכל! (ר. צ')
אין מילים בפי. אתם הטובים ביותר (ב.ס)
מה שעשיתם בלימוד הקפסולות במהותי זה גאונות של ממש (ז.ב.ש.)
אם אעבור את המבחן, זה בזכות הדלתא. קורס מצוין. מרצים מעולים. רן, אייל, אופיר וגם האחרים ממש מעולים! תודה לכל אחד מכם! (א.נ).
התחושה היא שהיינו "בידיים טובות", מוקפים בצוות מקצועי, מיומן ורתום להצלחתנו. נתתי אמון מלא בתכנית הלימוד ובטיפים שלכם ונראה שזה השתלם. תודה רבה. (א.ס.)
אתם צוות מדהים ללא מתחרים (י.ל)
הדלתא היא גולת הכותרת. בהתחלה מגיע רן שבאמת אי אפשר שלא להתאהב בו ולהרגיש שאתה נמצא במקום עם טובי האנשים. ואז רן הולך ויש קצת חור בלב ומגיע אופיר, ואתה לא מבין איך אפשר להתאהב במישהו יותר מרן, אבל מסתבר שזה אפשר כי הייתי שמחה שאופיר ילווה אותי מלידה. ואז אופיר הולך ומגיע איל, שבשיעור הראשון אתה לא מבין איך לאכול אותו, כי ליטרלי רואים את המוח שלי חושב ורץ, אבל הדיבוב לעולם לפעמים קצת מסורבל. אבל אייל זו אהבה ממבט שני. איזה גאון, ותודה לו על השנינות והציניות, והבדיחות שהוא בטוח שמצחיקות רק את עצמו אבל הן אוניברסליות. כמה אכפתיות וכמה סבלנות, וכמה הסברים מנצחים שפתרו לי שאלות בבחינה. בקיצור תודה לכם! (נ.ג.ב)
קורס מדהים, בזכותו עברתי את המבחן (ע.מ.)
הקורס מעולה מועבר באופן שווה לכל נפש , הגאונות זו הפשטות (ל.ר)
הקורס הכי מושקע ומתקדם שהייתי בו. תודה רבה לכם!!! (נ.א.)
קורס מעולה, נהנתי מאוד מהלמידה, הכותב אינו ילד.. סמנכ"ל קבוצת חברות מצליחה ויודע להעריך השקעה. אין ספק שקיבלתי תמורה מלאה !!! (א.ב.)
ממשק החקיקה זו לדעתי הברקת הקורס, הלמידה בדין המהותי היתה חוויתית ומהממת (א.א.)
אין עליכם. אלופים!! כל מרצה שהרצה בפנינו (כולל אלו שלא יצא לנו לפגוש פיזית אלא רק דרך סרטוני הסברה) היו פשוט אלופים!! הנגישו את חומר הלימוד בצורה הכי מובנת ונעימה שיש, נתנו טיפים מעולים, סבלו את הצפת הצאטים בשיעורים בzoom ופשוט היה כיף גדול להקשיב להם וללמוד מהם. תודה רבה (ד.ה.)
תודה רבה לכם! אתם מדהימים (ד.א.)
הקורס מאוד מוצלח. הציון שלי (83) מראה זאת (ב.כ.).
ממש ממליץ, מוצר מעולה, אני אדם נורא ביקורתי ומאוד מבסוט מהמוצר והשירות של המתמחה- תודה רבה!! (ע.ב.)
קורס הדלתא מדהים!!!!! (א.נ).
היה לי מדהים ואני לא יכולה לחשוב על קורס אחר שהיה נותן לי מענה טוב יותר. אני רוצה לציין את אתי אלין לשבח- מקסימה, אכפתית, עוזרת, מקצועית וכל תואר טוב אחר :) שמחתי לקבל ממנה סיוע. בסך הכול ממליצה לכל מי שאני מכירה ללכת למתמחה. הסימולציה בגני התערוכה סייעה פלאים. פשוט מושלם- אין מילה אחרת לתאר את הקורס. תודה רבה!!! (מ.ב.א.א.)
הקורס בנוי בצורה מצוינת. שיעורי המרתון ממש עזרו וחידדו נושאים חשובים. תודה! (ד.ק.)
אין עליכם ! תודה ענקית על שיטת הלימוד ועל הרוגע שהצלחתם להכניס לנו בתקופה המטורפת הזאת (בעיקר בדלתא) (ר.נ.)
מרגיש לי שהדרך שלכם היא הטובה ביותר. מבלי לשים לב הגעתי לסימולציות במצב טוב והשתפרתי מסימולציה לסימולציה. חייב להגיד מילה טובה על הכלים האדירים שאתם נותנים, גם הספרים, גם ההרצאות, ולא פחות - המערכת המעולה של הסימולטור. לא חושב שיש עוד מערכת כזו בקורסים אחרים, גם לא במקצועות אחרים. שאפו ותודה. (א.ח)
קראתי את המיקודית בלבד, ולא את כולה. עדיין קיבלתי 31 בדין הדיוני (א.ל)
לא יודע אם הייתי מקבל ציון כל כך טוב בלי קורס הדלתא וסימולטור הניסוח (א.ד.)
מאוד מרוצה מחווית הלמידה במתמחה! מאוד מורגשת האכפתיות של העובדים במקום, הרגשתי שיש לי לאן לפנות. מבחינת הלימוד- הכל היה בצורה מסודרת והדרגתית. הספרים היו מובנים ומלאים בדוגמאות מה שמאוד עזר להטמעת החומר והבנתו (ד.ח.)
אני רוצה להוקיר את פועלכם ולהודות לכם על כל המחשבה, ההתארגנות, ההכנות, המסירות, ההירתמות, תחושת השליחות, תחושת הרגעים האלה מתחילתם ועד סופם וגם אחרי סופם עם ראשון התלמידים ועד אחרון התלמידים. אתם ממש חווים את החוויה הרגשית, השכלית, הנפשית ומה לא בכל מועד ומועד. אתם עובדים במקצועיות ותוך מחשבה לחתירה להצלחה של כל תלמיד ותלמידה. תודה לכם! (א.ח.ה)
לימוד הדין המהותי באמצעות ממשק החקיקה הוא מלאכת מחשבת. אין מה להוסיף (פ.נ.)
קיבלתי 33 בדיוני בזכות הדלתא (ד.א).
הרגשתי שהמתמחה נתן מהלב והרבה מעבר. הליווי האישי היה נהדר. (ד.ק.)
קורס הדלתא הוא פשוט פנומנלי (ד.ה).
אני לא מבינה איך אנשים עוברים את המבחן בלי הדלתא. זה יותר ממדהים, לעיתים מייתר את יתר הלימודים. פשוט תודה. לפעמים במהלך המבחן היה נדמה שהלשכה התייעצה עם הדלתא איזה שאלות לכתוב כי זה פשוט אחד לאחד. הדלתא זה להאכיל בכפית שאלות מתנה. (נ.ג.ה).
קורס ברמה הכי גבוהה שיכלתי לבקש. הרגשתי שהגישו לי על מגש של כסף את כל מה שהייתי צריך כדי לעבור את הבחינה. תודה רבה לכולכם! (א.נ.).
הייתם מעולים!! כשנרשמתי חשבתי שזה רק חומר לימודי. בפועל הסתבר לי שזה חומר לימודי מקצועי ומושקע (לא מצאתי אף טעות!!) הרצאות וידאו (לפעמים קצת מדי ארוכים), מיומנות, ובעיקר המון דירבון, תמיכה והרגשה טובה לאורך כל התהליך!! תודה רבה רבה (מ.ב.ד)
אתם אלופים, תודה ! (ד.פ)
פשוט גאוני, ממליץ לא לשנות את המתכונת הנוכחית (ש.א.)
כל הרצאת דלתא זה פשוט זהב (י.ר.)
אין על אופיר בפלילי! אין על גלי באזרחי! אין על רן בכתיבה!!! אין על אייל בדלתא! ואין על רועי במיומנויות. פשוט אין. (ג.ג.)
אין צל צילו של ספק שהמתמחה יודעים את העבודה, מקצועניים, מסורים, שירותיים וקפדניים. הספרים כתובים בצורה מעולה כך שמצמצמים לך את החומר שתבין אותו. השיטה ללא ספק עובדת ומוכיחה את עצמה (ר.א)
קורס שובר שיוויון. נשענתי עליו היטב במהלך הלימודים (ר.נ).
היה נהדר. תודה על המקצוענות והנועם (ד.ח.)
כמו שאני אומרת לחבריי שיגשו בקרוב למבחנים; ״חוץ מלהכין לי קפה, המתמחה עשו הכל״ . תודה לכם!!! (ר.ע.).
הקורס מושלם, ממליץ לכולם לעשות אותו גם למוכשרים ומצטיינים (נ.א).
כן כן ושוב פעם כן- ממליצה על המתמחה. אין לי מילים להודות לכם. מהרגע הראשון עטפתם אותי ונתתם תחושה שיש מי שעומד מאחוריי. אתם הרבה מעבר לסתם קורס הכנה. אתם הייתם כמו משפחה בתקופה הכה לחוצה הזאת. אני יכולה לספר שעות על התהליך שעברתי איתכם. אתם צוות של אלופים, האיכפתיות שלכם הורגשה בכל מייל ששלחתם, והשירות שלכם הוא דבר שלא נראה באף מקום אחר. אני באמת מודה לכם על הכל… שוב תודה (ג.)
אין ספק שעשיתי את הבחירה הנכונה ובמיוחד בקורס הדלתא. תודה על לימוד חוויתי ומקצועי ברמות הכי גבוהות (ח.א.)
קרוב רחוק
מורפולוגיה
לדוגמה: הגינות
מילים נרדפות: תום לב, יושר, צדק
מורפולוגיה מורחבת: הגינות, הגינותם, הגינותו
הוגן, הגון, מהוגן
מורפולוגיה רגילה: הגינות, הגינותם, הגינותו
ללא מורפולוגיה: הגינות
לדוגמה: פרס
שמות: לפרס (אבל לא פרסים)